niedziela, 16 marca 2014

Wygrana Orlika !

Po pięciu setach rywalizacji w dzisiejszym meczu na  sali w Muninie KS Orlik pierwszy raz w tym sezonie cieszył się z wygranej w meczu ligowym. Początek dla Tie-breka, który wygrywa pierwszego seta w czym Orlik mu pomógł popełniając sporo błędów. Drugi set zdecydowanie lepszy w wykonaniu Wólki która objęła wysokie prowadzenie na początku seta (6:0, 18:11). Nerwowa końcówka i brak koncentracji pozwoliły Muninie doprowadzić do w miarę wyrównanej końcówki zakończonej ostatecznie 25 punktem po stronie gości.  Skuteczną zagrywką gospodynie zapewniły sobie z kolei pewną wygraną w trzecim secie. Czwarta odsłona bardzo wyrównana mogła zakończyć się różnie - wygrał Orlik. Decydujący set w pierwszej fazie bardzo wyrównany. Po zmianie stron Aleksandra Hadryś skuteczną zagrywką doprowadziła do kilku punktowej przewagi Tie-breka. Gdy na tablicy pojawił się wynik 14:11 dla gospodyń wydawało się, że Orlik zakończy mecz na tarczy. Na zagrywce pojawiła się Justyna Osowska i doprowadziła do stanu po 14. Obie drużyny miały piłki meczowe  - ostatecznie ta ostatnia padła łupem Wólki .Brawa dal dziewczyn z obu zespołów za walkę w całym spotkaniu Rewanż w piątek 21 marca o godz.18:30. Zapraszamy na salę w Wólce Pełkińskiej !

KS Tie-break Munina - KS Orlik Wólka Pełkińska    2 : 3 (25:21, 22:25, 25:19, 24:26, 17:19)
Stan rywalizacji: 1 : 0 dla KS Orlik Wólka Pełkińska   (JK)