niedziela, 30 marca 2014

Sorry piąte !

Zapadło rozstrzygnięcie w rywalizacji o V miejsce. Poniżej relacja nadesłana przez zawodniczkę Orlika Justynę Osowską - dziękujemy:
"Jednak Pełkinie. Drugi mecz o 5 miejsce padł łupem gospodarzy tego spotkania nie mniej jednak Orlik może przyjąć przegraną z podniesionym czołem ponieważ grając w piątkę oraz pierwszy raz z nowym opiekunem był godnym przeciwnikiem dla Sorry. Pierwszy set pod dyktando drużyny z Wólki. Dobra zagrywka oraz ruchliwość pozwoliły na wygranie go do 19. Druga partia już na korzyść gospodarzy, we znaki dał się brak jednej zawodniczki i w pole żółto-czarnych wpadały kiwki i był problem z odbiorem. Trzeci, wyrównany, set skończył się wynikiem 23:25 na korzyść Sorry. W czwartej partii, mimo chęci i zaangażowania Orlika lepsze okazały się Pełkinie które swoją dobrą grą, celnymi kiwkami i zagrywką wygrały ją do 18 i tym samym cały mecz 3:1. Dziewczyny z Wólki gratulują wygranej i chcą podziękować Pawłowi Barczyńskiemu który bardzo dobrze poradził sobie w roli trenera. KS Sorry Pełkinie - KS Orlik Wólka Pełkińska 3:1 (19:25, 25:16, 25:23, 25:18"  (JK)