niedziela, 9 marca 2014

AZS Jarosław - KS Tie-break Munina 1 : 1 !

Rywalizacja w parze: AZS Jarosław - KS Tie-break Munina trwa nadal. Czwartego półfinalistę ALS wyłoni dopiero trzecie spotkanie na które zapraszamy w środę 12 marca  (sala AZS) . Początek - 20:00. Zapraszamy !!!
Poniżej relacja jaką otrzymaliśmy z Muniny (dziękujemy):

SENSACJA W MUNINIE !!!!

Skazywana na porażkę drużyna z Muniny pokonała u siebie AZS Jarosław 3:1 (25:20, 26:24, 20:25, 25:17). Na uwagę zasługuje fakt, że gospodynie rozegrały ten mecz grając w sześcioosobowym składzie bez żadnej zawodniczki rezerwowej ponadto w składzie zagrały dwie zawodniczki z Tie-breaka II, które chodzą do gimnazjum. Pierwszy set to pewne zwycięstwo Muniny, drugi po nerwowej końcówce i błędach gości które prowadziły 24:22. Trzeci set to dobra gra Tie-breaka do stanu 12:10, a potem seria błędów i nieporozumień w rezultacie zasłużone zwycięstwo AZS-u. Czwarty set to wysokie prowadzenie Muniny do stanu 21:8, wtedy dziewczyny pewnie przestraszyły się że mogą wygrać mecz i zaczęły popełniać dużo błędów. W rezultacie zasłużone zwycięstwo Muniny i w rywalizacji jest remis. Trzeci decydujący mecz rozegrany zostanie w Jarosławiu".   (JK)