piątek, 28 lutego 2014

Play-off na start ! Ciekawie w Wólce !

Nie brakowało emocji w pierwszym meczu play-off pomiędzy Orlikiem Wólka Pełkińska a MKS-em Wierzbna. Gospodynie wreszcie zdołały zebrać na to spotkanie skład zbliżony do optymalnego co przyniosło oczekiwane efekty. Otwarcie dla MKS-u do 19, ale w końcówce seta coraz płynniejsza gra Orlika. Wypracowane prowadzenie Wierzbna jednak bez problemu dowiozła do końca seta. Drugi set od początku do końca pod dyktando Orlika, który w efektownym stylu wygrywa do 17. Cały zespół zagrał walecznie i odważnie, dobrze w obronie, efektownie atakowały Justyna Osowska i Sylwia Środek. Najciekawsza była trzecia odsłona tego spotkania. zakończona wygraną Wierzbnej 27:25. Obie drużyny wykazały wiele determinacji walcząc o każdą piłkę - szczęście uśmiechnęło się do przyjezdnych. MKS podbudowany wygrana na przewagi wszedł zdecydowanie lepiej w czwartego seta i szczególnie dzięki atakom Karoliny Krzeptoń dyktował warunki do końca wygrywając do 16.
Rewanż w sobotę 08 marca o 16:30 w Wierzbnej.