piątek, 29 stycznia 2016

Feniks wyrywa zwycięstwo AZS-owi

W środę(27.01) w Jarosławiu AZS podją na własnym parkiecie Feniksa Radymno. W pierwszych dwóch setach bardzo dobrze spisywały się akademiczki, które to dobra zagrywką rozbijały obronę gości i wygrały oba sety(15,13).

Do trzeciej partii radymianki wyszły mocno zmotywowane i gra zrobiła się ciekawsza. Ożywione zawodniczki Feniksa poprawiły się w przyjęciu i zagrywce a to wszystko przyniosło efekt w postaci wygranego seta(19).

Czwarty set niemal cały przebiegał po myśli akademiczek, które stopniowo zwiększały swoją przewagę w secie. Przy stanie 23 do 18 stała się rzecz niemożliwa. Seria świetnych zagrywek płaskim flotem drużyny Feniksa doprowadziła do wygrania seta na korzyść gości(24)
W tie breaku wyraźnie zmęczone akademiczki po długim meczu nie zdołały dotrzymać kroku rozpędzonym zawodniczkom Feniksa i przegrały go do 7.

Feniks wygrywa z AZS-em 3:2 (25-15,25-13,19-25,24-26,7-15) i odnosi swoje czwarte zwycięstwo z rzędu.