poniedziałek, 16 marca 2015

WYNIKI RYWALIZACJI I PARY!

I MECZ PÓŁFINAŁU
W piątek nasze zawodniczki rozpoczęły walkę o prawo gry w Finale ALS, a Mecz półfinałowy rozegraliśmy w Jarosławiu. W pierwszych dwóch setach skutecznie wykonaliśmy wcześniej ustalone założenia taktyczne, dzięki czemu wygraliśmy dwa sety. Dalsza część meczu niestety nie należała już do nas. Kilka udanych akcji w obronie akademiczek sprawiło że straciliśmy swój rytm meczowy i przegraliśmy kolejno 3 sety pod rząd. Mimo przegranej 2:3 mocno uwierzyliśmy w szanse na udany rewanż w własnej hali.

II MECZ PÓŁFINAŁU
Już następnego dnia rozgrywaliśmy rewanż na własnym parkiecie. Pierwszy set padł łupem Liderek ale już w drugim odrobiliśmy stratę. W kolejnych setach obie drużyny prowadziły wyrównaną walkę, starając się wykorzystać słabości przeciwniczek, ale i w tym pojedynku lepsze okazały się starsze zawodniczki z AZS-u. Mimo porażki 1:3 już zacieramy ręce do pojedynku o brąz. Cały półfinał odebraliśmy pozytywnie i cieszymy się z tego że nasze młode zawodniczki z gimnazjum pokazały się z dobrej strony i zaczynają odgrywać coraz większą rolę w grze zespołu.