środa, 18 marca 2015

MSP o krok od finału ALS!

W pierwszym spotkaniu fazy play – off pomiędzy drużyną MSP Rzeszów i KS Sorry Pełkinie, lepsze okazały się dziewczyny z Rzeszowa, które ograły miejscowe zawodniczki 3:0. W pierwszej odsłonie spotkania na prowadzeniu od początku były głównie siatkarki z Sorry Pełkinie, dopiero w końcowej fazie seta rzeszowianki wyszły na prowadzenie, aby zakończyć pierwszą partię 25:17. Drugi set był zdecydowanie pod kontrolą zawodniczek z MSP. Dobra zagrywka i kończące ataki doprowadziły do tego, że zakończył się on wynikiem 25:11.  Trzecia odsłona meczu wydawało by się, że również przebiegnie szybko na korzyść rzeszowianek, jednak zawodniczki z Sorry Pełkinie, nie poddały się tak łatwo i seria zagrywek z ich strony zdecydowanie utrudniła grę ekipie z Rzeszowa. W ostatecznym rozrachunku drużyna MSP Rzeszów wygrała 3 seta 25:20 i tym samym przybliżyła się do zagrania w finale. Kolejny mecz między tymi drużynami już w ten piątek o godzinie 18:00 na hali w Pełkiniach.

ŹRÓDŁO: Diana Niemiec-MSP RZESZÓW