poniedziałek, 1 grudnia 2014

MSP Rzeszów wciąż niepokonana!

W sobotę 29 listopada o godzinie 9:00 na hali w Muninie drużyna BLACK TEAM Tuczempy podejmowała ekipę z Rzeszowa. Pierwsze dwa sety spotkania zakończyły się gładkim zwycięstwem dla drużyny gości, która narzucając przeciwniczkom własny styl gry, głównie dobrą zagrywką i punktowymi atakami zakończyła I set 25:13 natomiast II 25:12. Do tak wysokiej wygranej przyczyniła się również duża ilość własnych błędów popełnionych przez miejscowe dziewczyny. Jednak zbyt łatwa wygrana w dwóch pierwszych partiach i lekkie rozluźnienie w drużynie z Rzeszowa spowodowały, że początek trzeciego seta gospodynie meczu rozpoczęły od prowadzenia 0:5 czego powodem była również dobra zagrywka jednej z zawodniczek. Dopiero po przekroczeniu granicy dwudziestu punktów rzeszowianki dogoniły przeciwniczki i wygrały trzecią odsłonę 25:23, a tym samym także cały mecz 3:0, umacniając się na drugim miejscu w tabeli.

(opis meczu nadesłany przez MSP Rzeszów)