sobota, 22 listopada 2014

Kolejna wygrana Rzeszowianek!

Drużyna z Rzeszowa wygrała swoje kolejne spotkanie z Sorry Pełkinie, które zostało rozegrane w piątek, dzięki czemu zapisała na swoim koncie 3 punkty, plasując się tym samym na 2 miejscu w tabeli. W spotkaniu tym oba składy bardzo falowały w swojej grze, na zmianę zdobywając i tracąc punkty całymi seriami, przez co żadna drużyna nie mogła być pewna swojej wygranej w każdym z setów. W pierwszej odsłonie meczu od początku prowadzenie obejmowały siatkarki z Rzeszowa jednak pod koniec seria punktów ze strony gospodyń spowodowała, że dziewczyny z MSP przegrały pierwszego seta 23:25. Jednak pomimo rozpoczęcia meczu od przegranego seta, nieobecności trenera i paru podstawowych zawodniczek w drużynie, rzeszowianki zmobilizowały się i w dużej mierze dzięki dobrej zagrywce trzy kolejne partie zakończyły wygrywając je odpowiednio: 25:18, 25:19 oraz 25:22. Już teraz MSP Rzeszów może szykować się do kolejnego spotkania, które rozegrane zostanie 29 listopada z BLACK TEAM Tuczempy.