sobota, 22 listopada 2014

Feniks urywa punkty liderowi

Feniks kolejny raz potrzebował 5 setów by rozstrzygnąć mecz. To już trzeci mecz z rzędu Radymianek który kończy się tie breakiem w dodatku również pechowo przegrany. Cały mecz był prawdziwa przeplatanką, pierwszy set wygrany rzutem na taśmę przez akademiczki, które odrobiły w końcówce stratę 4 pkt(24:26). druga odsłona dla Feniksa głownie za sprawą dobrej zagrywki (25:22). W trzecim starciu z ciut większą przewaga wygrywa AZS(18:25). Ale w czwartym secie oddały inicjatywę i Feniks pewnie prowadził do 23 pkt gdy po raz kolejny coś się zacina i akademiczki doprowadzają do nerwowej końcówki lecz tym razem udaje się obronić wygraną i doprowadzamy do tie breaka. W piaty set lepiej wszedł Feniks uzyskując przewagę 7 pkt przy stanie 10:3 i naglę kolejne niewytłumaczalne zacięcie Radymianek, które tracą punkt za punktem i przegrywają set 12:15 i mecz 2:3.