niedziela, 26 stycznia 2014

Niespodzianka w Wierzbnej !

O dużą niespodziankę postarały się w X kolejce I ALS dziewczyny z Szówska, które pewnie pokonały na wyjeździe MKS Wierzbna 3 : 1. Porażka trzykrotnych mistrzyń ALS i to we własnej sali w tak słabym stylu dziwi bardzo (dotarł suchy wynik). Brawa dla Leaders !!!
W Muninie natomiast kolejne trzy punkty dla Radymna, które rozprawiło się z Tie -brekiem 3 :0. Relacja z tego spotkania wkrótce w wykonaniu trenera Feniksa.
X kolejkę zakończył mecz AZS-u z Orlikiem. Przeżywający perypetie organizacyjne AZS wygrał 3 :0. Pierwszy set zdecydowanie dla miejscowych, choć końcówka seta lepsza w wykonaniu Orlika. Druga odsłona już wyrównana. Więcej szczęścia i opanowania po stronie AZS-u i set wygrany do 24. Orlik już pod koniec pierwszego seta zaczął grać pewniej, popełniał coraz mniej własnych błędów - szkoda, że nie potrafił sięgnąć w drugiej partii po wygraną. Trzecia odsłona to od początku zdecydowane prowadzenie Orlika: 6:1,  18: 11,  22:17 - skończyło się 25:22 dla AZS  :-( . Gratulacje dla akademiczek !. Orlik zasłużył w tym meczu na choćby wygrany set - nie wykorzystał szansy - trudno. Jednego można być pewnym w przypadku dziewczyn z Wólki - walczyć będą do końca !
MKS Wierzbna - Leaders Szówsko   1 : 3  (15:25, 16:25,  25:12, 16:25)
KS Tie-break Munina - KS Feniks Radymno 0 : 3 (22:25, 13:25, 22:25)
AZS Ecobuild Jarosław - KS Orlik Wólka Pełkińska  3 : 0 (25:17, 26:24, 25:22)