niedziela, 26 stycznia 2014

Mecz nr 29: Feniks znów wygrywa.

Rewanżowy mecz z KS Tie-Break Munina na ich terenie przysporzył odrobinę nerwów zawodniczkom Feniksa. Po pewnym początku (prowadzenie 10 do 1) wkradło się lekkie uśpienie w szeregi liderek ALS(oraz publiczności), co pozwoliło gospodyniom na odrobienie strat i nawiązania walki. Mimo świetnej gry Tie-Breaka w obronie to Feniks w końcówce seta objął prowadzenie i wygrał 22:25. Drugi set zdecydowanie dla nas. Równiejsza gra naszych zawodniczek przyniosła nam zwycięstwo w secie 13:25. Trzecia odsłona meczu dużo lepsza w wydaniu Tie-breaka, znów dobra obrona i dorzucone kilka dobrych kiwek w ataku wyprowadziły gospodynie na spore prowadzenie 17:8. Spory wpływ na grę Tie-Breaka zapewne miało duże ożywienie się własnej publiczności . :) Ale jak to nie raz bywało na Hali w Muninie i tym razem losy seta się odwróciły za sprawą dobrej zagrywki Adrianny Halicy, która serią asów zakończyła set (22:25) i mecz(0:3) na korzyść Feniksa .