środa, 4 listopada 2015

Rzeszowianki zdobyły kolejny parkiet.

W piątek 30.10 ALS zawitało do Wólki Pełkińskiej gdzie odbył się mecz nr 4. Volley Wólka Pełkińska tym razem podejmowała na własnym parkiecie drużynę MSCKZiU Rzeszów, która wystąpiła w tym meczu w charakterze gospodarza. Z przesłanej relacji meczu wynika że dziewczyny z Wólki nie chciały łatwo oddać parkietu przeciwniczkom i wygrały pierwszego seta 25:22. Z kolei Rzeszowianki znacznie się poprawiły w drugim secie i pewnie zdołały doprowadzić do wyrównania 15:25.  Przegrana drugiego seta duża ilością punktów widocznie podłamała "gości" co wykorzystały dziewczyny z Rzeszowa 14:25 i wyszły na prowadzenie w meczu 2 do 1. Gdy zawodniczki Wólki Pełkińskiej "stanęły pod ściana" ich gra się poprawiła na tyle by nawiązać walkę, lecz to nie wystarczyło by pozostać przy życiu w tym meczu. Drużyna z Rzeszowa  zwyciężyła w Wólce Pełkińskiej 3;1 (22:25,25:15,25:14,25:20)