sobota, 10 października 2015

ALS ruszyła w Tuczempach!!!

Pierwszy mecz w tym sezonie został rozegrany w Tuczempach gdzie Black Team podejmował we własnej sali KS SORRY Pełkinie. Z początku obie drużyny miały problemy z wejściem w mecz. Zdecydowanie lepiej w tej sytuacji odnalazły się zawodniczki z Pełkiń, które dobra zagrywką wypracowały sobie spora przewagę i pewnie wygrały pierwszego seta 25-13. W drugim secie los się odwrócił i za sprawą skutecznych ataków Renaty Rolewskiej gospodynie wygrały drugi set 25-15. W trzeciej odsłonie obie drużyny prezentowały się podobnie i o zwycięstwie zadecydowała mniejsza ilość błędów po stornie gospodyń które wygrały 3 seta 25-22. Czwarty set i tie-break zdołała wygrać drużyna gości która skrzętnie wykorzystywała mnożące się błędy zawodniczek z Tuczemp.

BLACK TEAM Tuczempy 2:3 SORRY Pełkinie