niedziela, 19 października 2014

Pierwsze mecze już za nami!

Pierwszy mecz V edycji ALS został rozegrany w Jarosławiu gdzie AZS podejmował na własnym parkiecie drużynę LEADERS Szówsko. Cały mec zakończył się wygrana Gospodarzy 3:0 (25:15, 15:17, 25:12). Czekamy na skrócony opis oraz protokół meczu.

Drugi mecz został rozegrany w Radymnie, a przeciwnikiem FENIKSA była drużyna VOLLEY Wólka Pełkińska. Drużyna gospodarzy przegrała swój pierwszy mecz w sezonie 1:3 . Całe mecz w ogólnym wydaniu był bardzo nierówny. W pierwszym secie gospodynie wygrały pewnie, a w drugim przegrały podobną różnicą punktów. Trzeci set zdecydowanie wygrała drużyna gości. W czwartym secie z kolei stała się rzecz niemożliwa. Feniks od początku seta prowadził spora przewagą punktową by przy stanie 23:16 w niewytłumaczalny sposób popełnić aż dziewięć niewymuszonych błędów w przyjęciu i przegrać 23:25. Protokół z meczu dostępny do wglądu jest w terminarzu i w wyniku meczu.