poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Okiem Szówska !

Powoli zbliża się czas na podsumowanie występów drużyn w IV edycji ALS. Poniżej swoje wrażenia z meczu w Wierzbnej i całej ligi przesłał zespół Leaders Szówsko (Wiola Jasiewicz)  - dzięki za miłe słowa  :-):
"Wyjątkowy pech prześladuje zawodniczki drużyny Leaders Szówsko. W sumie w czasie całych rozgrywek ALS pięć zawodniczek doznało kontuzji, które na dłuższy czas wyeliminowało je z treningów i meczy. W spotkaniu MKS Wierzbna - Leaders Szówsko w czasie rozgrzewki atakująca drużyny z Szówska została uderzona piłką w oko, co spowodowało pęknięcie naczynka krwionośnego w oku i wykluczyło jej udział w grze. Mecz rozpoczął się od pewnej gry gospodyń. W całej grze elementem dominującym była zagrywka, jak z jednej tak i z drugiej strony boiska. Pierwszy i drugi set wygrała Wierzbna, choć walka chwilami była bardzo wyrównana. Trzeci set należał zaś do gości. Dobra gra w obronie i ataku dała nam dużą przewagę i obudziła nadzieję na wygraną. Dziewczyny dały z siebie wszystko w czwartym secie. Walka była zacięta, szczególnie w końcówce. Niestety przy stanie 23 do 22 dla Szówska zabrakło zagrywki. Dwa punkty oddałyśmy na konto Wierzbnej. W całym spotkaniu zabrakło dokładnego przyjęcia i rozegrania piłki, co dało mało okazji do efektownych ataków. Dramatyczna końcówka gry doprowadziła do wygranej zawodniczek z Wierzbnej 26:24. W imieniu całej drużyny Leaders Szówsko pragnę podziękować wszystkim naszym rywalkom, ich trenerom, sędziom oraz  p. Januszowi Krasickiemu za miłą współpracę. Gratulujemy zwycięzcom !!!"
Zachęcam pozostałe drużyny do podzielenia się swoimi wrażeniami/opiniami o naszej lidze. Adres ciągle ten sam: alssiatka@wp.pl :-)  (JK)